קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D

תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D
תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D
אזל מהמלאי
תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D
תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D
תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D
₪99
  • מלאי: אזל מהמלאי
  • Model: EPPL71245

תאור המוצר

תמונה מהודרת הארי פוטר-סיריוס בלאק 3D בעיצוב תלת מימדי מרהיב

מזווית אחת הארי פוטר הקוסם היחיד ששרד את קללת המוות ומהזווית השניה סיריוס בלאק האסיר מאזקבאן!

התמונה מגיעה בגודל 10X8 ס"מ.

מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.

Harry Potter (Potter / Sirius) 3D Lenticular Poster

תגיות: הארי פוטר

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
לא טוב טוב
ספל קרמי עם הדפס של בית "גריפינדור" הצטרפו לבית הנאמנות והאומץ המירבי של עולם הקוסמיםבראשות הפרופסור מקגנוגל המורה לשינוי צורה!נפח הספל 315 מ"ל. מו..
₪59
שרביט הארי פוטר שנוצר על ידי אוליבנדר עם ליבת נוצות עוף החול הקסומה. "The wand chooses the wizard מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. ..
₪199 ₪299
תחפושת הארי פוטר הפלפאף מקורית היישר מהוגוורטס הגלימה הקסומה ביותר עכשיו בברוריה!רפליקה של הגלימה המקורית מהסרט, תחפושת מבית Fame Brosגלימה איכות..
₪379 ₪499
עניבת גריפינדור בית הנאמנות והאומץ המירבי של עולם הקוסמיםבראשות פרופסור מקגנוגל המורה לשינוי צורה!*פריט מבית Fame Bros מוצר מושלם למתנה , אס..
₪89
דגל הפלפאף הבית ההגון הסבלני והמתחשב בראשות פרופסור ספראוט המורה לקסם של הצמחים!*פריט מבית Fame Bros  מוצר מושלם למתנה , אספנות א..
₪69 ₪69
בובת גומי מיוחדת של רון וויזלי חברו הטוב ביותר של הארי פוטר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪35
בובת גומי מיוחדת של הרמיוני גריינגר המכשפה החכמה והנבונה, חברתו הטובה ביותר של הארי פוטר !המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות..
₪35
בובת גומי מיוחדת של לונה לאבגוד העדינה והמקסימה בעלת השיער הבלונדיני, חברתו הטובה של הארי פוטר !המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, ..
₪35
בובת גומי מיוחדת של רובאוס האגריד שומר הקרקעות בהוגוורטס בית הספר לכשפים של הארי פוטר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גוב..
₪35
קופסת הפתעות Mystery Box - בובות גומי מיוחדות של הארי פוטר וחבריו במסע מכושף ומאתגר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת...
₪29