קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

חברים - FRIENDS

הסדרה המצחיקה ביותר שכבשה את העולם בסדרת פריטים מקוריים בלעדי בישראל

קולקציית חברים FRIENDS

מבחר עצום שכולל מתנות מושלמות, כוסות של הסדרה חברים, מחברות מעוצבות, חולצות ועוד 

בלעדי בישראל כל המוצרים מקוריים מבית החברה הרשמית WB
מוכנים להביא את סנטרל פארק והדמויות האהובות אליכם עד הבית?!
סט בובות של חברים - FRIENDS גואי, צנדלר, מוניקה, פיבי, רייצל ורוס בגרסת צ'יבי מדהימה!מארז 6 בובות של חברי הסדרה לשמירה על מטענים, הבובות נתפסות על הכבל ושומרות על האזורים החלשים שלו בסטייל.מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת...
₪79
מחזיק מפתחות FRIENDS SOFA בעיצוב הספה הנוחה של בית הקפה CENTRAL PERK מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪35
פוסטר של חברים עם הלוגו של בית הקפה המפורסם ביותר Central Park על גבי לבנים! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59
סיכה CENTRAL PERK בעיצוב השלט של בית הקפה מהסדרה האהובה בכל הזמנים FRIENDS!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25
פוסטר של חברים - כוכבי הסדרה הממכרת ביותר בטלוויזיה!כל כוכבי הקומדיה המדהימה בפוסטר גורד שחקים מקורי בגווני שחור לבן.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59
פוסטר של חברים Everything i know הדמויות המצחיקות ביותר עם המשפטים המפורסמים על גבי פוסטר!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59
סיכה COOL TURKEY בעיצוב תרנגול הודו המשעשע מהסדרת הקומדיה האהובה בכל הזמנים: חברים - FRIENDS!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25
סיכה FRIENDS FRAME בעיצוב המסגרת מהדלת של מוניקה מסדרת חברים, סדרת הקומדיה האהובה בכל הזמנים FRIENDS.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25
פוסטר FRIENDS Quotes - הציטוטים הכי מצחיקים מהסדרה חברים עם הדמויות הממכרות ביותר בטלוויזיה !מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61x91.5 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59
קלמר חברים FRIENDS בעיצוב המשפטים המפורסמים של הדמויות האהובות מהסדרה.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הקלמר : 25X18X1 ס"מ..
₪49
מחברת כריכה קשה FRIENDS Quotes בעיצוב המשפטים המפורסמים של הדמויות האהובות מתוך סדרת הקומדיה חברים.גודל המחברת - A5 מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪69
מחברת ספירלה FRIENDS Quotes בעיצוב הציטוטים האייקונים של הדמויות האהובות מהסדרה חברים.גודל המחברת - A5 מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪39
שטיח כניסה לבית CENTRAL PERK
אזל מהמלאי
שטיח כניסה לבית מגומי  עם הכיתוב CENTRAL PARK בעיצוב בית הקפה המפורסם בעולם מתוך הסדרה חברים.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל : 40x60 ס"מ..
₪99
סט מדבקות חברים FRIENDS
אזל מהמלאי
סט מדבקות חברים FRIENDS בעיצוב הסדרה האהובה בעולם!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39
סט מגנטים HOW YOU DOIN
אזל מהמלאי
סט מגנטים HOW YOU DOIN, המשפט המפורסם של ג'ואי כולל 18 מגנטים של FRIENDS.מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת...
₪39
סט כלי כתיבה FRIENDS סט כלי כתיבה FRIENDS
אזל מהמלאי
סט כלי כתיבה FRIENDS בעיצוב המשפטים המפורסמים ביותר מהסדרה! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29
מציג 1 עד 16 מתוך 16 (1 עמודים)