קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

חברים - FRIENDS

משלוח חינם בקנייה מעל ₪299

על כל מוצרי האתר כולל כפל מבצעים!
הסדרה המצחיקה ביותר שכבשה את העולם בסדרת פריטים מקוריים בלעדי בישראל

קולקציית חברים FRIENDS

מבחר עצום שכולל מתנות מושלמות, כוסות של הסדרה חברים, מחברות מעוצבות, חולצות ועוד 

בלעדי בישראל כל המוצרים מקוריים מבית החברה הרשמית WB
מוכנים להביא את סנטרל פארק והדמויות האהובות אליכם עד הבית?!
סט כלי כתיבה FRIENDS בעיצוב המשפטים המפורסמים ביותר מהסדרה! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
כובע טמבל מגניב עשוי מבד 100% כותנה, נוח ומגניב במיוחד עם הדפס של הסמלים האייקונים מהסדרה חברים Friendsהמוצר המקורי מבית WB, מותאם לאספנות, מזכרת או מתנה...
₪39.00
כובע טמבל מגניב עשוי מבד 100% כותנה, נוח ומגניב במיוחד עם הדפס של הסמלים המגניבים והמפורסמים מהסדרה חברים Friendsהמוצר המקורי מבית WB, מותאם לאספנות, מזכרת או מתנה...
₪39.00
סט סיכות FRIENDS - סט סיכות מרהיב ומיוחד של הציטוטים האייקונים של הסדרה האהובה ביותר!סיכות מדליקות מתאימות לאיבזור חולצות , גקטים , תיקים ארנקים וכו’מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪25.00
קלמר חברים FRIENDS בעיצוב המשפטים המפורסמים של הדמויות האהובות מהסדרה.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הקלמר : 25X18X1 ס"מ..
₪49.00
מחזיק מפתחות central park בעיצוב לוגו בית הקפה מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪20.00
מחזיק מפתחות Cool Turkey בעיצוב סמל עוף הודו אייקוני מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
מחזיק מפתחות FRIENDS SOFA בעיצוב הספה הנוחה של בית הקפה CENTRAL PERK מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
מחזיק מפתחות You are my lobster בעיצוב המשפט האייקוני מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
סט מגנטים HOW YOU DOIN, המשפט המפורסם של ג'ואי כולל 18 מגנטים של FRIENDS.מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת...
₪39.00
סיכה CENTRAL PERK בעיצוב השלט של בית הקפה מהסדרה האהובה בכל הזמנים FRIENDS!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25.00
סיכה COOL TURKEY בעיצוב תרנגול הודו המשעשע מהסדרת הקומדיה האהובה בכל הזמנים: חברים - FRIENDS!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25.00
סיכה FRIENDS FRAME בעיצוב המסגרת מהדלת של מוניקה מסדרת חברים, סדרת הקומדיה האהובה בכל הזמנים FRIENDS.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25.00
סט מדבקות חברים FRIENDS בעיצוב הסדרה האהובה בעולם!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
שטיח כניסה לבית מגומי  עם הכיתוב CENTRAL PARK בעיצוב בית הקפה המפורסם בעולם מתוך הסדרה חברים.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל : 40x60 ס"מ..
₪99.00
מחברת כריכה קשה FRIENDS Quotes בעיצוב המשפטים המפורסמים של הדמויות האהובות מתוך סדרת הקומדיה חברים.גודל המחברת - A5 מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪69.00
שעון קיר איכותי בדוגמת דמויות "FRIENDS" צ'יבי מבית הסדרה האהובה ביותר חברים.ניתן לתלייה נוחה על הקיר. מתאים בתור שעון למשרד, שעון לחדר ובתור שעון לבית...
₪99.00
חולצה Cool Turkey
מבצע 2 ב₪150
חולצה Cool Turkey קצרה ואיכותית בצבע לבן עם סמל של עוף הודו האייקוני מהסדרה האהובה FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪89.00
חולצה How you doing
מבצע 2 ב₪150
חולצה How you doing קצרה ואיכותית בצבע לבן עם הכיתוב האייקוני של ג'ואי מהסדרה האהובה FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪89.00
חולצה לוגו Central Park לבנה חולצה לוגו Central Park לבנה
מבצע 2 ב₪150
חולצת סנטרל פארק קצרה ואיכותית בצבע לבן עם הלוגו של בית הקפה המפורסם מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪89.00
חולצה לוגו Central Perk שחורה חולצה לוגו Central Perk שחורה
מבצע 2 ב₪150
חולצת סנטרל פארק קצרה ואיכותית בצבע שחור עם הלוגו של בית הקפה המפורסם מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪89.00
חולצה לוגו חברים FRIENDS לבנה
מבצע 2 ב₪150
חולצת FRIENDS קצרה ואיכותית בצבע לבן עם הלוגו של הסדרה חברים האהובה מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪89.00
חולצה לוגו חברים FRIENDS שחורה
מבצע 2 ב₪150
חולצת FRIENDS קצרה ואיכותית בצבע שחור עם הלוגו של הסדרה חברים האהובה מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪89.00
פוסטר של חברים - כוכבי הסדרה הממכרת ביותר בטלוויזיה!כל כוכבי הקומדיה המדהימה בפוסטר גורד שחקים מקורי בגווני שחור לבן.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59.00
פוסטר של חברים Everything i know הדמויות המצחיקות ביותר עם המשפטים המפורסמים על גבי פוסטר!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59.00
מציג 1 עד 25 מתוך 25 (1 עמודים)