קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

חברים - FRIENDS

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 300₪
בשורות טובות ויום שקט ובטוח לכולם
הסדרה המצחיקה ביותר שכבשה את העולם בסדרת פריטים מקוריים בלעדי בישראל

קולקציית חברים FRIENDS

מבחר עצום שכולל מתנות מושלמות, כוסות של הסדרה חברים, מחברות מעוצבות, חולצות ועוד 

בלעדי בישראל כל המוצרים מקוריים מבית החברה הרשמית WB
מוכנים להביא את סנטרל פארק והדמויות האהובות אליכם עד הבית?!
תיק שק מגניב במיוחד עם הדפס של לוגו חברים הסדרה האהובה ביותר! מוצר מושלם למתנה,  אספנות או כמזכרת.  ..
₪39.00
סט מדבקות חברים FRIENDS בעיצוב הסדרה האהובה בעולם!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
מחברת ספירלה FRIENDS Quotes בעיצוב הציטוטים האייקונים של הדמויות האהובות מהסדרה חברים. גודל המחברת - A5 מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪39.00
סט סיכות FRIENDS - סט סיכות מרהיב ומיוחד של הציטוטים האייקונים של הסדרה האהובה ביותר! סיכות מדליקות מתאימות לאיבזור חולצות , גקטים , תיקים ארנקים וכו’ מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪25.00
פוסטר FRIENDS Quotes - הציטוטים הכי מצחיקים מהסדרה חברים עם הדמויות הממכרות ביותר בטלוויזיה ! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  גודל הפוסטר : 61x91.5 ס"מ המוצר המקורי מבית WB    ..
₪59.00
פוסטר של חברים עם הלוגו של בית הקפה המפורסם ביותר Central Park על גבי לבנים! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59.00
פוסטר של חברים Everything i know הדמויות המצחיקות ביותר עם המשפטים המפורסמים על גבי פוסטר! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  גודל הפוסטר : 61*91 ס"מ המוצר המקורי מבית WB    ..
₪59.00
פוסטר של חברים - כוכבי הסדרה הממכרת ביותר בטלוויזיה!כל כוכבי הקומדיה המדהימה בפוסטר גורד שחקים מקורי בגווני שחור לבן.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הפוסטר : 61*91 ס"מהמוצר המקורי מבית WB..
₪59.00
שעון קיר איכותי בדוגמת דמויות "FRIENDS" צ'יבי מבית הסדרה האהובה ביותר חברים. ניתן לתלייה נוחה על הקיר. מתאים בתור שעון למשרד, שעון לחדר ובתור שעון לבית.        ..
₪99.00
מחזיק מפתחות central park בעיצוב לוגו בית הקפה מהסדרה האהובה חברים FRIENDS מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
מחזיק מפתחות Cool Turkey בעיצוב סמל עוף הודו אייקוני מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
מחזיק מפתחות FRIENDS SOFA בעיצוב הספה הנוחה של בית הקפה CENTRAL PERK מהסדרה האהובה חברים FRIENDS מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
מחזיק מפתחות You are my lobster בעיצוב המשפט האייקוני מהסדרה האהובה חברים FRIENDSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
חולצה Cool Turkey קצרה ואיכותית בצבע לבן עם סמל של עוף הודו האייקוני מהסדרה האהובה FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪69.00
חולצה How you doing קצרה ואיכותית בצבע לבן עם הכיתוב האייקוני של ג'ואי מהסדרה האהובה FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪69.00
חולצת סנטרל פארק קצרה ואיכותית בצבע לבן עם הלוגו של בית הקפה המפורסם מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪69.00
חולצת סנטרל פארק קצרה ואיכותית בצבע שחור עם הלוגו של בית הקפה המפורסם מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪69.00
חולצת FRIENDS קצרה ואיכותית בצבע לבן עם הלוגו של הסדרה חברים האהובה מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪69.00
חולצת FRIENDS קצרה ואיכותית בצבע שחור עם הלוגו של הסדרה חברים האהובה מבית FRIENDS המוצר המקורי והרשמי מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. הרכב בד 35% כותנה 65% פוליאסטר   ..
₪69.00
קלפי משחק של חברים בהדפסים של הרגעים הבלתי נשכחים מהסדרה הפופולרית חברים - Friends! רכשו ושחקו בקלפים מופלאים בהשראת החברים האהובים פריט מבית WB מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
קלפי משחק של חברים בהדפסים של הרגעים הבלתי נשכחים מהסדרה הפופולרית חברים - Friends! רכשו ושחקו בקלפים מופלאים בהשראת החברים האהובים פריט מבית WB מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
פאזל חברים קסום 150 חלקים של פאזל המרכיב את תמונתם של חברי הסדרה FRIENDS שותים מילקשייק  מוצר מקורי מבית WB מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.   גודל הפאזל המורכב - 10X15.2 ס"מ..
₪49.00
פאזל חברים קסום 150 חלקים של פאזל המרכיב את תמונתם של חברי הסדרה FRIENDS שותים מילקשייק  מוצר מקורי מבית WB מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.   גודל הפאזל המורכב - 10X15.2 ס"מ..
₪149.00
סיכה COOL TURKEY בעיצוב תרנגול הודו המשעשע מהסדרת הקומדיה האהובה בכל הזמנים: חברים - FRIENDS!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25.00
סיכה CENTRAL PERK בעיצוב השלט של בית הקפה מהסדרה האהובה בכל הזמנים FRIENDS!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25.00
סיכה FRIENDS FRAME בעיצוב המסגרת מהדלת של מוניקה מסדרת חברים, סדרת הקומדיה האהובה בכל הזמנים FRIENDS.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.חומר : אמייל..
₪25.00
ספל קרמי עם הדפס של חברים 'HOW YOU DOIN מבית FRIENDS נפח הספל 315 מ"ל. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪59.00
ספל קרמי עם הדפס של חברים בגורד השחקים מבית FRIENDS נפח הספל 315 מ"ל. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪59.00
מציג 1 עד 28 מתוך 28 (1 עמודים)