קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

פסלים ומעמדים שולחניים

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 300₪
בשורות טובות ויום שקט ובטוח לכולם
האם אתה גריפינדור, סלית'רין, הפלפאף או רייבנקלו?השתלט על מצנפת המיון והזז את הפה והכובע.העתק אינטראקטיבי מהסרט הארי פוטר.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪429.00
פסלון ייחודי של פוקין פסטילספסל שובה לב של נחש הבסיליסק כפי שנראה בסרט הארי פוטר וחדר הסודות.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪269.00
פסל ייחודי של דובי גמדון הבית החופשי ! מי לא ירצה חבר נאמן כזה?!פסל מפורט ויוקרתי, צבע בעבודת יד. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION    משקל: 0.25 ק"ג אורך: 18.5 ס"מ רוחב: 10.5 ס"מ עומק: 10.5 ס"מ חומר: פסל- פלסטיק, מאר..
₪599.00
פסלון ייחודי של האביר השחורפסל שובה לב של האביר השחור ממשחק השחמט כפי שנראה בסרט הארי פוטר.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪349.00
פסלון ייחודי של הדוויג מיניאטורה מפורט ומדהים של הדוויג, חיית המחמד הנאמנה של הארי פוטר, בכלוב שלה כולל תצוגת הדום אלגנטית מקושתת. הכלוב מתחבר לחלק העליון של הצג כך שהוא יכול לנוע בעדינות כמו כלוב תלוי אמיתי.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪499.00
פסל ייחודי של הוגוורטס אקספרס - תומך ספריםצבוע ביד. הסט כולל שני משענות ספרים.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪699.00
פסל ייחודי של יומן טום רידל + ניב באסיליסקמגיע עם ניב נשלף ומעמד תצוגה.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪459.00
פסל ייחודי של ילד הבועותחבר את ה-פוקין פסטילס ו-ילד הבועות (נמכר בנפרד) לתצוגה בהשראת וויזליס' Wizard Wheezesפיסול מפורט, צבע בעבודת יד.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪899.00
פסל ייחודי של פוקין פסטילסחבר את ה-פוקין פסטילס ו-ילד הבועות (נמכר בנפרד) לתצוגה בהשראת וויזליס' Wizard Wheezesמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪899.00
פסל ייחודי של רציף 9/34 הוגוורטס אקספרס - 50X21 ס״מעשוי מעץמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBLE COLLECTION ..
₪249.00
פסלון ייחודי של באוטראקלמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION חלק מסדרת חיות הפלא היצורים הקסומים - אספו את כולם!מידות  17.8 ס"מ x 10.8 ס"מ.*המפרט מתייחס למארז ..
₪189.00
פסלון ייחודי של טרול קסום היישר מעולמו המופלא של הארי פוטר מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION משקל: 0.25 ק"גאורך: 18.5 ס"מרוחב: 10.5 ס"מעומק: 10.5 ס"מחומר: פסל- פלסטיק, מארז- אקריל.*המפרט מתייחס למארז ..
₪189.00
 בובת באטמן Light Up Bobble Head בובת באטמן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גו..
₪89.00
 בובת הג'וקר Light Up Bobble Head מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל ג'וקר נבל העל אויבו המושבע של באטמן מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכר..
₪89.00
Superman Light-Up Bobble-Head Figure בובת סופרמן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל סופרמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות א..
₪89.00
באן פרסטו ג'וג'יטסו קייזן קוגיסאקי באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מוצר מקורי מבית BANPRESTO..
₪169.90
באן פרסטו ג'וג'יטסו קייזן קיו פוסקט באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מוצר מקורי מבית BANPRESTO..
₪189.90
באן פרסטו דמון סלייר קיטסו באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מוצר מקורי מבית BANPRESTO..
₪169.90
באן פרסטו דמון סלייר רוי באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מוצר מקורי מבית BANPRESTO..
₪169.90
באן פרסטו סטריינג'ר טינגס הופר באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מוצר מקורי מבית BANPRESTO..
₪169.90
באן פרסטו סטריינג'ר טינגס לוקאס באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מוצר מקורי מבית BANPRESTO..
₪169.90
בובת וונדר וומן Light Up Bobble Head בובת וונדרוומן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל וונדרוומן  גיבורת העל האהובה מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה,..
₪89.00
מיניפיגר דיסי דמות אקוואמן מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!אקוואמן מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪59.90
מיניפיגר דיסי דמות ג'וקר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!גו'קר נבל העל של גיבור העל באטמן מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪59.90
מיניפיגר דיסי דמות ג'וקר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!גו'קר נבל העל של גיבור העל באטמן מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪59.90
מיניפיגר דיסי דמות רובין מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪59.90
מיניפיגר דיסי דמות שזאם מעוצב בפרטים מדויקים להפליא! מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪59.90
פסל אווטאר קטארה באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪459.90
פסל הארלי קווין ריאליסטי ומרשים בפרטים מדויקים לחובבי הז'אנר ואספנים.הארלי קווין הדמות מטורפת ביותר במוצר הרשמי מבית DC COMICS.גודל 15x37x27 ס"מ..
₪879.00
פסל הארלי קווין על סקטים ריאליסטי ומרשים בפרטים מדויקים לחובבי הז'אנר ואספנים הארלי קווין הדמות מטורפת ביותר במוצר הרשמי מבית DC COMICS..
₪459.90
פסל הג'וקר באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!גו'קר נבל העל של גיבור העל באטמן מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪499.00
פסל הוקאי באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪459.90
פסל ספיידרמן שחור באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪459.90
פסל ספיידרפאנק באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪459.90
פסלון שולחני שחור עשוי אלומיניום, בעיצוב יוקרתי ומדויק!"באטארנג" הנשק הבלתי מנוצח של גיבור העל באטמן מבית DC COMICS.רוחב: 21 ס"מ*מגיע עם עמדת תצוגה מעץמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪329.00
פסלון ייחודי של ציפור הרעם היצור הקסום והמופלא! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪189.00
מציג 1 עד 36 מתוך 51 (2 עמודים)