קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

פסלים ומעמדים שולחניים

פסלון סנטה קלאוס מאיר מרשים בעל תאורת לד מיוחדת לאווירת חג המולד קסומה! מושלם בתור קישוט עבור מסיבת כריסמס מרהיבה ולחג המולד...
₪29 ₪49
פסלון ייחודי של דובי גמדון הבית החופשי מי לא ירצה חבר נאמן כזה?! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION משקל: 0.14 ק"גאורך: 21 ס"מרוחב: 17 ס"מעומק:19 ס"מחומר: שרף*המפרט מתייחס למארז ..
₪269
פסלון ייחודי של בטן ברזל אוקראינית הזן הגדול ביותר של הדרקונים בעל כנפיים עצומות וטפרים חזקים כברזל! בטן ברזל אוקראינית הוא הדרקון העצום השומר על הזהב בכספות גרינגוטס. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION משקל: 0.54 ק"גאורך: 18.5 ס"מרוחב: 1..
₪169
בובת וונדר וומן Light Up Bobble Head בובת וונדרוומן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל וונדרוומן  גיבורת העל האהובה מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה,..
₪99
 בובת הג'וקר Light Up Bobble Head מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל ג'וקר נבל העל אויבו המושבע של באטמן מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכר..
₪99
פסלון שולחני שחור עשוי אלומיניום, בעיצוב יוקרתי ומדויק!"באטארנג" הנשק הבלתי מנוצח של גיבור העל באטמן מבית DC COMICS.רוחב: 21 ס"מ*מגיע עם עמדת תצוגה מעץמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪329
פסלון ייחודי של נגיני נחשית המחמד של לורד ולדמורט! מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION..
₪169
פסלון ייחודי של גרינדילו שד המים הידוע! מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION..
₪169
פסלון באטארנג בצבע זהב מתקפל עשוי אלומיניום, בעיצוב יוקרתי!"באטארנג" הנשק הבלתי מנוצח של גיבור העל באטמן מבית DC COMICS.משקל: 0.75 ק"גאורך: 34 ס"מ רוחב: 18 ס"מעומק: 10 ס"מ*מגיע בקופסת תצוגה מרשימהמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪349
פסלון אייל מושלם בתור קישוט עבור כריסמס, עץ חג המולד ונובי גוד   ..
₪99 ₪99
פסלון ייחודי של אוקמי נחש הפלא מדרום אסיה מבית הארי פוטר. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION מושלם לאספנות, מזכרת או כמתנה...
₪169
Superman Light-Up Bobble-Head Figure בובת סופרמן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל סופרמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות א..
₪99
 בובת באטמן Light Up Bobble Head בובת באטמן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גו..
₪99
פסלון ייחודי של ניפלר צייד האוצרות חיית הפלא המתוקה שנמשכת לנוצץ! תשמרו על הדברים הנוצצים שלכם! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION משקל: 0.6 ק"גאורך: 18.5 ס"מרוחב: 10.5 ס"מחומר: פלסטיק*המפרט מתייחס למארז המוצר...
₪169
פסל יוקרתי וריאליסטי של הדוויג אוח השלג של הארי פוטרמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION אורך הבובה כ45 ס"מ..
₪499
פסלון ייחודי של סקאברס עכברוש המחמד של משפחת ויזלי. רק שלא יהפוך לפיטר פטיגרו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION אורך: 18.5 ס"מרוחב: 10.5 ס"מחומר: פסל -פלסטיק, קופסא - אקריל.*המפרט מתייחס למארז המוצר...
₪169
פסלון ייחודי של גרינגוס גובלין השומרים האולטימטביים של בנק הקוסמים בשביל לעבור אותם ולהגיע לכספת תצטרכו מפתח! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION משקל: 0.69 ק"גאורך: 18.5 ס"מרוחב: 10.5 ס"מחומר: פסלון - פלסטיק, קופסא - אקריל.*המפרט מתייחס למארז ..
₪169
פסלון ייחודי של Hungarian Horntail היצור הקסום והמסוכן מגזעי הדרקונים מהארי פוטר !ניתן להעמיד את הפסל ללא הבסיס. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. מוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION מידות - 10x10x17 ס"מחומר: פסל - פלסטיק, קופסא - אקריל...
₪169
פסל מסכת ביין הקטלני בעיצוב סופר מדוייק!ביין האויב האימתני של גיבור העל באטמן מהסרט "עלייתו של האביר האפל" מבית DC COMICS.משקל: 4.3 ק"גאורך: 66 ס"מ רוחב: 37 ס"מעומק: 27 ס"מחומר: שרף עם מעמד עץמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪2,100
פסל הארלי קווין ריאליסטי ומרשים בפרטים מדויקים לחובבי הז'אנר ואספנים.הארלי קווין הדמות מטורפת ביותר במוצר הרשמי מבית DC COMICS.גודל 15x37x27 ס"מ..
₪879
מציג 1 עד 20 מתוך 25 (2 עמודים)