קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

ציוד לבית ספר 2022

משלוח חינם בקנייה מעל ₪299

על כל מוצרי האתר כולל כפל מבצעים!

חוזרים לבית הספר עם המותגים האהובים וכל הדמויות הנחשקות מהסדרות והסרטים המוכרים!

 ציוד חזרה לבית ספר 2022

קולקציית ציוד חזרה ללימודים הכולל מבחר ענק של מחברות מעוצבות, בקבוקי שתייה, מדבקות, סיכות, כלי כתיבה, תיקים, קלמרים וכו'

 כל המוצרים מקוריים מבית החברה הרשמית

משלוחים לכל חלקי הארץ!

קלמר של גיבור העל באטמן מבית DC COMICSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
קלמר של הדמויות האהובות הארלי קווין והג'וקר מבית DC COMICSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
קלמר איכותי עם הדפס של גריפינדור הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪39.00
קלמר איכותי עם הדפס של הוגוורטס בית הספר הקסום ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של הפלפאף הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר של גיבורת העל וונדר וומן, הלוא היא גל גדות שלנו.וונדר וומן נסיכת האמזונות נשלחה אלינו על ידיד האלים כדי להשכין שלום אחווה ואהבה.אך אל תטעו, היא לא נסיכה רגילה- מי שאיתה יתעסק עלול למצוא עצמו לכוד בלאסו האמת...
₪39.00
קלמר טוויטי פרוותי ונעים למגע בעיצוב טוויטי הדמות הכי מתוקה מבית לוני טונס!המותג המקורי, מוצר מושלם למתנה,  אספנות או כמזכרת...
₪39.00
קלמר מפת הקונדסאיים​ עם הדפס של המפה הקסומה והנדירה ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר של גיבור העל סופרמן, מבית DC COMICSמוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
קלמר איכותי עם הדפס של סליתרין הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר רחוב סומסום איכותי עם הדפס של אוסקר בית SESAME STREET מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר רחוב סומסום איכותי עם הדפס של עוגיפלצת בית SESAME STREET מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר רחוב סומסום איכותי וצבעוני מבית SESAME STREET מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של רייבנקלו הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של כל הדמויות הנבחרות מבית ריק ומורטי מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של מיסטר מיסיקס מבית ריק ומורטי מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של ריק ומורטי בפורטל מבית ריק ומורטי מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של פורטלים בגלקסיה מבית ריק ומורטי מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של רציף 9 3\4  מרכבת הוגוורטס אקספרס מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
עט קסמים וולדמורט בצורת שרביטו המופלא של וולדמורט"The wand chooses the wizard" מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.אורך העט : 33 ס"מ ..
₪99.00
מחברת כריכה קשה הוגוורטס אקספרס שיוביל אתכם ברכבת הגוורטס אקספרס אל בית הספר.שימו לב שאף אחד לא מסתכל ורוצו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪69.00
עט ¾Platform 9 - עט קסום ומופלא מגיע עם 6 צבעים אדום כחול שחור ירוק כתום וסגול.הכינו את ספר השיקויים שלכם, ועצבו אותו מחדש!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
עט יוקרתי וקסום מצופה זהב של סמל גריפינדור הכינו את ספר השיקויים שלכם, ועצבו אותו מחדש! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪149.00
  עט קסמים דמבלדור בצורת שרביטו של מנהל בית הספר הוגוורטס! העט הינו אוצר כאחד מתוך שלושת אוצרות המוות  מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. אורך העט : 33 ס"מ ..
₪99.00
קלמר חברים FRIENDS בעיצוב המשפטים המפורסמים של הדמויות האהובות מהסדרה.מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת. גודל הקלמר : 25X18X1 ס"מ..
₪39.00
מחברת Intricate Houses Hufflepuff בית הפלפאף הוא הגון סבלני ומתחשב בראשות פרופסור ספראוט המורה לקסם שטמון בצמחים! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  גודל: A5..
₪69.00
מחברת Intricate Houses Slytherin סליתרין הבית המתוחכם והערמומי ביותר! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  גודל: A5..
₪69.00
מחברת בעיצוב הדוויג Hedwig ינשוף הפלא הקסום של הארי פוטרמוצר מושלם למתנה, אספנות או מזכרת  ..
₪79.00
מחברת כריכה קשה בסגנון הפלפאף בית הגון סבלני ומתחשב בראשות פרופסור ספראוט המורה לקסם שטמון בצמחים! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  גודל: A5..
₪69.00
מחברת כריכה קשה ספירלה הארי פוטר וסיריוס בלאק האסיר מבית הכלא המפורסם אזקבאן ! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪79.00
קלמר פיקל ריק​ איכותי מבית ריק ומורטי הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של ריק סנצז מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪39.00
מחברת Intricate Houses Ravenclaw בית החכמה המקוריות והנבונות בראשות הפרופסור פילטוויק המורה האגדי ללחשים! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  גודל: A5..
₪69.00
בקבוק מהודר בצבע שחור עשוי מתכת עם כיתוב WHO CARES I'M BATMAN בעיצוב הסמל של באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!לשמירה על איכות הסביבה והפחתת השימוש בבקבוקי פלסטיק !מוצר מושלם למתנה,  אספנות או כמזכרת.הספל מכיל : 500 מ"לחומר : מתכת..
₪119.00
עט נימבוס 2000 רפליקה מופלאה של המטאטא הקסום של הארי פוטר, מהשנה הראשונה שלו בהוגוורטס!עט נוח לאחיזה ולכתיבה הנחשף בשליפת ראש המטאטא.מגיע עם מעמד בעיצוב מרהיב ובעזרת מגנטים חבויים העט מרחף עליו באופן מכושף ! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.הערכה כוללת מעמד שולחני לעט, עט נימבוס 2000, מחס..
₪149.00
מחברת כריכה קשה Puddin בעיצוב הארלי קווין הדמות האהובה מבית דיסי קומיקסמוצר מקורי מבית DC COMICS מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גודל:A5..
₪69.00
מחברת כריכה קשה הארלי קווין בעיצוב הסמל הייחודי שלה!מוצר מקורי מבית DC COMICS מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גודל:A5..
₪69.00
מציג 1 עד 36 מתוך 66 (2 עמודים)