קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

מוצרי DC Comics

מותגים מקוריים – די סי קומיקס !!!

מגוון מוצרים מדליקים וייחודיים של גיבורי DC Comics

DC Comics אחת מבין חברות הקומיקס הגדולות והמצליחות בעולם, שהביאה לנו אינספור דמויות גיבורי על אהובות כגון- סופרמן, באטמן, וונדר וומן, פלאש, אשר פועלים לבד ולעיתים מתאחדים לקבוצות גיבורי על כדוגמת ליגת הצדק (Justice League). ומנגד את נבלי העל - הג'וקר, הפינגווין, הארלי קווין, אשת החתול ועוד רבים ורעים!

כחנות תחפושות ואביזרים ייחודית הפועלת כל השנה, החלטנו לתת מקום של כבוד לדמויות המוכרות מהקלאסיקה האמריקאית ולייצר מבחר מוצרים מדליקים עם הדמויות האהובות של די סי קומיקס החל מכיסויים לכרטיסים, ארנקים מדליקים וכלה בתחפושות וכובעים.

בקרוב המוצרים יהיו זמינים גם לרכישה סיטונאית, לפרטים נוספים ניתן לפנות דרך ה-'צור קשר' באתר או בטלפון - 03-5284854.

ועכשיו רק נשאר לבחור מיהו גיבור או נבל העל האהוב עליכם :)

 בובת באטמן Light Up Bobble Head בובת באטמן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גו..
₪89.00
 בובת הג'וקר Light Up Bobble Head מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל ג'וקר נבל העל אויבו המושבע של באטמן מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכר..
₪89.00
Superman Light-Up Bobble-Head Figure בובת סופרמן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל סופרמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה, אספנות א..
₪89.00
בובת וונדר וומן Light Up Bobble Head בובת וונדרוומן מהודרת במיוחד בתאורה מפתיעה של סמל וונדרוומן  גיבורת העל האהובה מבית DC COMICS!התאורה מופעלת בנפנוף יד ונכבית לאחר 30 שניות.אספו את כל גיבורי העל האהובים וצרו לכם אוסף מופלא של באטמן, הג'וקר, וונדרוומן וסופרמן !מוצר מושלם למתנה,..
₪89.00
בקבוק מהודר בצבע שחור עשוי מתכת עם כיתוב WHO CARES I'M BATMAN בעיצוב הסמל של באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!לשמירה על איכות הסביבה והפחתת השימוש בבקבוקי פלסטיק !מוצר מושלם למתנה,  אספנות או כמזכרת.הספל מכיל : 500 מ"לחומר : מתכת..
₪119.00
כוס תרמית שחורה מהודרת בעיצוב הסמל של באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!הכוס שומרת על חום לאורך זמן, עשויה סיליקון נעים למגע !מוצר מושלם למתנה,  אספנות או כמזכרת.הספל מכיל : 450 מ"למשקל : 0.29 ק"גחומר : פלדת אל- חלד..
₪99.00
מחזיק מפתחות שחור עשוי מתכת, בעיצוב מדליק של גיבור העל באטמן...
₪29.00
מחזיק מפתחות מעוצב בדמות צ'יבי באטגירל המדהימה!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪39.00
מחזיק מפתחות מעוצב בדמות צ'יבי הארלי קווין המטורפת!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪39.00
מחזיק מפתחות מעוצב בדמות צ'יבי של הג'וקר המשוגע!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪39.00
מחזיק מפתחות מעוצב בדמות צ'יבי סופרמן המופלא!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪39.00
מחזיק מפתחות מעוצב בדמות צ'יבי קאטוומן המושלמת!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪39.00
מכנס בוקסר איכותי בדוגמת גיבור העל באטמן. תחתון בוקסר עשוי 100% בד כותנה עם הדפס איכותי עמיד בכביסה, תפירה ברמת גימור גבוהה ובשילוב גומי עבה. מכנסי הבוקסר מתאימים ללבישה יומיומית כמכנסי בוקסר וגם כתחתוני בוקסר. מותג מקורי מבית DC Comics.    ..
₪49.00
מנורת לד בצורת באטמן מנורת לד בצורת באטמן
אזל מהמלאי
מנורת לד מהודרת במיוחד בתאורת סמל באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.*המנורה מתחברת בכבל USBגודל המנורה : 27 ס"מ ..
₪279.00
פסל הארלי קווין ריאליסטי ומרשים בפרטים מדויקים לחובבי הז'אנר ואספנים.הארלי קווין הדמות מטורפת ביותר במוצר הרשמי מבית DC COMICS.גודל 15x37x27 ס"מ..
₪879.00
פסל הג'וקר באיכות הגבוהה ביותר מעוצב בפרטים מדויקים להפליא!גו'קר נבל העל של גיבור העל באטמן מבית DC COMICSמוצר מקורי מבית PLASTOY..
₪499.00
פסל מסכת ביין הקטלני בעיצוב סופר מדוייק!ביין האויב האימתני של גיבור העל באטמן מהסרט "עלייתו של האביר האפל" מבית DC COMICS.משקל: 4.3 ק"גאורך: 66 ס"מ רוחב: 37 ס"מעומק: 27 ס"מחומר: שרף עם מעמד עץמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪2,100.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי באטגירל גיבורת העל האהובה!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי באטמוביל המכונית המטורפת מבית DCמוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪199.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי באטמן המטורפת מבית DCמוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי הארלי קווין המטורפת מבית DCמוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי הג'וקר מבית DCמוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי וונדר וומן גיבורת העל שלנו!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון יוקרתית מעוצבת בדמות הארלי קווין המטורפת מבית DCמוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת.גובה 26 ס"מ..
₪299.00
קופת חיסכון יוקרתית מעוצבת בדמות הג'וקר נבל העל מבית DCמוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת.גובה 26 ס"מ..
₪299.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי סופרמן גיבור העל האהוב!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי פלאש גיבור העל המהיר ביותר!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
קופת חיסכון מעוצבת בדמות צ'יבי קאטוומן גיבורת העל האהובה!מוצר מושלם כמתנה, אספנות או מזכרת...
₪79.00
שטיח גומי באטמן WELCOME TO THE BATCAVE
אזל מהמלאי
שטיח כניסה גומי באטמן בצבע שחור עם כיתוב WELCOME TO THE BATCAVE מהודר במיוחד בעיצוב באטמן גיבור העל האהוב מבית DC COMICS!מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גודל : 40x60 ס"מ ..
₪99.00
תמונה מהודרת הגוקר-באטמן 3D בעיצוב תלת מימדי מרהיבמזווית אחת הג'וקר ומהזווית השניה תראו את באטמן גיבור העל האהוב!  התמונה מגיעה בגודל 25X20 סממוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪99.00
מחזיק מפתחות סופרמן עשוי גומי איכותי, בעיצוב מדליק של גיבור העל סופרמן..
₪20.00
פסלון באטארנג בצבע זהב מתקפל עשוי אלומיניום, בעיצוב יוקרתי!"באטארנג" הנשק הבלתי מנוצח של גיבור העל באטמן מבית DC COMICS.משקל: 0.75 ק"גאורך: 34 ס"מ רוחב: 18 ס"מעומק: 10 ס"מ*מגיע בקופסת תצוגה מרשימהמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪349.00
מחזיק מפתחות באטמן עשוי גומי איכותי, בעיצוב מדליק של גיבור העל באטמן..
₪29.00
פסלון שולחני שחור עשוי אלומיניום, בעיצוב יוקרתי ומדויק!"באטארנג" הנשק הבלתי מנוצח של גיבור העל באטמן מבית DC COMICS.רוחב: 21 ס"מ*מגיע עם עמדת תצוגה מעץמוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪329.00
ארנק סקוץ' מקורי של גיבור העל סופר מן.סופרמן אשר הגיע אלינו מכוכב קריפטון, ניחן בכוחות מיוחדים!הוא מהיר, הוא חזק ושום דבר לא יכול לפגוע בו... (טוב אולי רק דבר אחד... אבל כמובן לא נגלה (;  )..
₪20.00
מחזיק מפתחות פלאש עשוי מתכת, בעיצוב מדליק של סמל גיבור העל פלאש!..
₪29.00
מציג 1 עד 36 מתוך 221 (7 עמודים)