קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

עצי אשוח

מבחר עצי אשוח לכריסמס, עצים לנובי גוד או עצים לחג המולד, איכותיים, מלאים ויוקרתיים בלעדי בישראל

עץ אשוח למכירה

העצים שלנו מגיעים במגוון דוגמאות, וניתנים לפירוק והרכבה בקלות מחדש לשימוש חוזר!עץ אשוח קומפקטי דקורטיבי בעל עיטורי שלג עדינים עשוי פלסטיק. מושלם בתור עץ לכריסמס או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד. בגובה של כ- 60 ס”מ (כולל המעמד).  בעל רגליות נוחות, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר.   ד.ג.מ.מ TRE014-3..
₪25 ₪50
עץ אשוח שולחני מעוצב בעל קישוטי כריסמס יפיפיים ופרחים יוקרתיים! בסגנון עדין וקלאסי מושלם בתור מתנה לחג המולד או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד...
₪49 ₪99
עץ אשוח שולחני מעוצב בעל קישוטי כריסמס יפיפיים ופפיון אדום! בסגנון עדין וקלאסי מושלם בתור מתנה לחג המולד או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 30 ס”מ (כולל המעמד). ..
₪49 ₪99
עץ אשוח מלאכותי בעל עיטורים, מקסים ואיכותי - בגובה של 30 ס"מ (כולל המעמד).  בעל רגליות נוחות עם ענפים רבים, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר. בעץ 28 ענפים למראה מלא במיוחד. מושלם בתור עץ לכריסמס (קריסמס) או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד.  ..
₪59
עץ אשוח עשוי פלסטיק, ירקרק, מרשים ואיכותי - בגובה של מטר שמונים (כולל המעמד).  מגיע בחלקים, בעל רגליות נוחות. ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר. מושלם בתור עץ לכריסמס (קריסמס) או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד. ד.ג.מ.מ NC180CM..
₪99 ₪199
עץ אשוח קומפקטי דקורטיבי בצבע ירוק עשוי פלסטיק. מושלם בתור עץ לכריסמס או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד. בגובה של כ- 60 ס”מ (כולל המעמד).  בעל רגליות נוחות, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר.   ד.ג.מ.מ TRE014-1..
₪25 ₪50
קישוט קשת גרילנדה ענקית לאווירת חג מטורפת קישוט מדהים ויוקרתי! מושלם בתור קישוט לכריסמס, לחג המולד לנובי גוד.גובה: 210 סמ*מגיע ללא הקישוטים   ..
₪699 ₪999
עץ אשוח מפלסטיק בצבע ירוק, דקורטיבי עם זהב ועיטורי אצטרובלים בעל ענפים מרהיבים למראה מלא במיוחד. מושלם בתור עץ לכריסמס או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד. גובה העץ כ- 60 ס”מ (כולל המעמד).  בעל רגליות נוחות, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר...
₪49 ₪65
עץ אשוח מלאכותי יוקרתי ובלעדי בישראל - בגובה של שני מטר ושלושים ס"מ מדגם ROUEN (כולל המעמד). מגיע בחלקים, בעל רגליות נוחות, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר.בעץ 1110 ענפים מרהיב ביופיו ועשיר מאוד בעל עיטורי יוקרה חגיגיים משרה אווירת חג מיוחדת! מושלם בתור עץ לכריסמס (קריסמס) או בתור ע..
₪699 ₪1,699
עץ אשוח מפלסטיק, מקסים ואיכותי - בגובה של 1.80 (כולל המעמד). מגיע בשלושה חלקים, בעל רגליות נוחות, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר.בעץ 838 ענפים מרהיב ביופיו ועשיר מאוד עם עיטורי זהב אצטרובלים ופירות יער מושלם בתור עץ לכריסמס (קריסמס) או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד.*העץ מגיע לל..
₪349 ₪499
עץ אשוח עם תאורה צבעונית ומרשימה בעל עיטורי שלג עדינים, עשוי פלסטיק עם בסיס עץ מרשים. מושלם בתור מתנה לכריסמס או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 25 ס”מ (כולל המעמד). ..
₪25 ₪45
עץ אשוח בעל עיטורי שלג עדינים, עשוי פלסטיק עם בסיס עץ מרשים. מושלם בתור מתנה לכריסמס או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 35 ס”מ (כולל המעמד). ..
₪29 ₪45
עץ אשוח בעל עיטורי שלג עדינים, עשוי פלסטיק עם בסיס עץ מרשים מושלם בתור מתנה לכריסמס או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 20 ס”מ (כולל המעמד). ..
₪15 ₪45
עץ אשוח בעל עיטורי שלג עדינים, עשוי פלסטיק עם בסיס עץ מרשים מושלם בתור מתנה לכריסמס או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 10 ס”מ (כולל המעמד). ..
₪10 ₪45
עץ אשוח בצבע זהב, דקורטיבי למראה מלא במיוחד. מושלם בתור עץ לכריסמס או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד...
₪69 ₪100
עץ אשוח בעל עיטורי שלג עדינים, עם תאורה צבעונית ומרהיבה לאווירת חג מקסימאלית! העץ עשוי פלסטיק עם בסיס עץ מרשים. מושלם בתור מתנה לכריסמס או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 35 ס”מ (כולל המעמד)..
₪35 ₪49
עץ אשוח בצבע זהב, דקורטיבי למראה מלא במיוחד. מושלם בתור עץ לכריסמס או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד...
₪69 ₪100
עץ אשוח מפלסטיק, מקסים ואיכותי - בגובה של 1.50 (כולל המעמד). מגיע בשלושה חלקים, בעל רגליות נוחות, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר.בעץ 616 ענפים מרהיב ביופיו ועשיר מאוד עם עיטורי זהב אצטרובלים ופירות יער מושלם בתור עץ לכריסמס (קריסמס) או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד.*העץ מגיע לל..
₪279 ₪399
עץ אשוח שולחני קטן
אזל מהמלאי
עץ אשוח קטן בעל עיטורי שלג עדינים, עשוי פלסטיק עם בסיס עץ מרשים. מושלם בתור מתנה לכריסמס או בתור עץ חג המולד או עץ נובי גוד. בגובה של כ- 12 ס”מ (כולל המעמד). ..
₪10 ₪20
עץ אשוח עשיר 1.50 עם נגיעות זהב עץ אשוח עשיר 1.50 עם נגיעות זהב
אזל מהמלאי
עץ אשוח מלאכותי ויוקרתי - בגובה של מטר וחצי (כולל המעמד).  בעל רגליות נוחות עם ענפים רבים וקצוות מזהב, העץ ניתן לפירוק והרכבה ולשימוש חוזר. בעץ 390 ענפים שמנים ורזים למראה עשיר במיוחד. מושלם בתור עץ לכריסמס (קריסמס) או בתור עץ לחג המולד או עץ לנובי גוד.   &nbs..
₪399 ₪499
מציג 1 עד 20 מתוך 47 (3 עמודים)