קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

בובות

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 399₪
בשורות טובות ויום שקט ובטוח לכולם
בובת גומי מיוחדת של רון וויזלי חברו הטוב ביותר של הארי פוטר! המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ  ..
₪35.00
בובת גומי מיוחדת של הרמיוני גריינגר המכשפה החכמה והנבונה, חברתו הטובה ביותר של הארי פוטר ! המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.    "It's leviOsa, not leviosA"   גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪35.00
בובת גומי מיוחדת של לונה לאבגוד העדינה והמקסימה בעלת השיער הבלונדיני, חברתו הטובה של הארי פוטר ! המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.    "It's leviOsa, not leviosA"   גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪35.00
בובת גומי מיוחדת של דמבלדור המייסד והמנהיג של "מסדר עוף החול" מבית הארי פוטר.הבובה מיוצרת מגומי שמשמש גם כמחק! תוספת נהדרת לקלמר שלכם.המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גובה בובה כ6 ס"מ..
₪35.00
בובת גומי מיוחדת של רובאוס האגריד שומר הקרקעות בהוגוורטס בית הספר לכשפים של הארי פוטר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪35.00
קופסת הפתעות Mystery Box - בובות גומי מיוחדות של הארי פוטר וחבריו במסע מכושף ומאתגר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.*אין אפשרות לבחירת בובה - הבובה נבחרת באקראי מבין הדמויות המשתתפות בסדרהגובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪35.00
בובת דובי - גמדון הבית החופשי! מבית הארי פוטר.מי לא ירצה חבר נאמן שכזה? מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל - כ30 ס"ממוצר מקורי מבית NOBEL COLLECTION ..
₪259.00
מציג 1 עד 7 מתוך 7 (1 עמודים)