קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

בובות

בובת גומי מיוחדת של רון וויזלי חברו הטוב ביותר של הארי פוטר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪39.00
בובת גומי מיוחדת של הרמיוני גריינגר המכשפה החכמה והנבונה, חברתו הטובה ביותר של הארי פוטר !המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. "It's leviOsa, not leviosA"גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪39.00
בובת גומי מיוחדת של לונה לאבגוד העדינה והמקסימה בעלת השיער הבלונדיני, חברתו הטובה של הארי פוטר !המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת. "It's leviOsa, not leviosA"גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪39.00
בובת גומי מיוחדת של דמבלדור המייסד והמנהיג של "מסדר עוף החול" מבית הארי פוטר.הבובה מיוצרת מגומי שמשמש גם כמחק! תוספת נהדרת לקלמר שלכם.המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גובה בובה כ6 ס"מ..
₪39.00
בובת גומי מיוחדת של רובאוס האגריד שומר הקרקעות בהוגוורטס בית הספר לכשפים של הארי פוטר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪39.00
בובות הארי פוטר Mystery Box
אזל מהמלאי
קופסת הפתעות Mystery Box - בובות גומי מיוחדות של הארי פוטר וחבריו במסע מכושף ומאתגר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.*אין אפשרות לבחירת בובה - הבובה נבחרת באקראי מבין הדמויות המשתתפות בסדרהגובה כל בובה כ-8x4 ס"מ..
₪35.00
בובות הארי פוטר Mystery Box 2
אזל מהמלאי
קופסת הפתעות Mystery Box - בובות גומי מיוחדות של הארי פוטר וחבריו במסע מכושף ומאתגר!המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה, אספנות או כמזכרת.*אין אפשרות לבחירת בובה - הבובה נבחרת באקראי מבין הדמויות המשתתפות בסדרה גובה כל בובה כ-8x4 ס"מ - סדרת המוצרים - SERIES 2..
₪35.00
בובת הארי פוטר הילד המופלא והקסום בכל הזמנים מבית הארי פוטר. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל - כ30 ס"מ..
₪99.00
בובת הארי פוטר הילד המופלא והקסום בכל הזמנים מבית הארי פוטר. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל הבובה כ - 20 ס"מ  ..
₪69.00
בובת רון וויזלי חברו הטוב ביותר של הארי מבית הארי פוטר. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪99.00
בובת הדוויג
אזל מהמלאי
בובת הדוויג היצור המופלא והקסום ינשוף השלג מבית הארי פוטר מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪99.00
בובת הרמיוני גריינגר המכשפה החכמה והנבונה מבית הארי פוטר. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  "It's leviOsa, not leviosA"..
₪99.00
בובת דמבלדור המייסד והמנהיג של "מסדר עוף החול" מבית הארי פוטר. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪99.00
מציג 1 עד 13 מתוך 13 (1 עמודים)