קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

פיג'מות קיץ לנשים

פיג'מות קיץ מעוצבות ואיכותיות משולבות כותנה לבד נעים ורך למגע

פיג'מות מהמותגים המובילים בעולם עם הדמויות האהובות ביותר פיג'מות לנשים במבצע מטורף 

מבצע מטורף 3 ב149 ש"ח על כל הקטגוריה!
פיג'מת קיץ לנשים בצבע אפור בהיר בדוגמת טוויטי מציץ הדמות הכי חמודה מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה אפורה עם הדפס מקסים של טוויטי מציץ בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה וסיומת מלמלה הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקלי..
₪59 ₪99
פיג'מת קיץ לנשים בצבע אפור בדוגמת דאפי דאק הדמות הכי חמודה מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה שחורה עם הדפס משעשע של דאפי דאק בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה וסיומת מלמלה הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!ל..
₪59 ₪99
פיג'מת קיץ לנשים בצבע אפור בדוגמת באגס באני הדמות הכי מגניבה מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- גופייה קצרה עם הדפס משעשע של באגס באני בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה וסיומת מלמלה הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!לנו..
₪59 ₪99
פיג'מת קיץ לנשים בצבע אפור בדוגמת טוויטי מציץ הדמות הכי חמודה מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה עם הדפס מקסים של טוויטי מציץ בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה וסיומת מלמלה הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מר..
₪59 ₪99
פיג'מת קיץ לנשים בצבע שחור בדוגמת באגס באני הדמות הכי מגניבה מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- גופייה קצרה שחורה עם הדפס משעשע של באגס באני בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה וסיומת מלמלה הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרב..
₪59 ₪99
פיג'מת קיץ לנשים בצבע ורוד בדוגמת סילבסטר החתול האהוב מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה ורודה עם הדפס מתוק של סילבסטר בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירההפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!לנוחיותך מצורפת טבלת מידות ..
₪59 ₪99
פיג'מת קיץ לנשים בצבע אפור בדוגמת הפנתר הורוד מבית MGMסט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה אפורה עם הדפס מדליק של הפנתר הורוד בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה.הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!לנוחיותך מצורפת טבלת מידות לבחירת המידה המתאימה בי..
₪59 ₪99
פיג'מה סילבסטר אפורה
אזל מהמלאי
פיג'מת קיץ לנשים בצבע אפור בדוגמת סילבסטר החתול האהוב מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה אפורה עם הדפס מתוק של סילבסטר בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירההפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!לנוחיותך מצורפת טבלת מידות ..
₪59 ₪99
פיג'מה דאפי דאק שחורה
אזל מהמלאי
פיג'מת קיץ לנשים בצבע שחור בדוגמת דאפי דאק הדמות הכי חמודה מבית לוני טונססט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה שחורה עם הדפס משעשע של דאפי דאק בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה וסיומת מלמלה הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!ל..
₪59 ₪99
פיג'מה הפנתר הורוד ורודה
אזל מהמלאי
פיג'מת קיץ לנשים בצבע ורוד בדוגמת הפנתר הורוד מבית MGMסט הפיג’מה כולל:- חולצה קצרה ורודה עם הדפס מדליק של הפנתר הורוד בעלת פתח צווארון מעוגל.- מכנסיים קצרים עם שרוכי קשירה.הפיג'מה מיוצרת בשילוב של כותנה ופוליאסטר למגע רך נעים וקליל לנוחות מרבית!לנוחיותך מצורפת טבלת מידות לבחירת המידה המתאימה בי..
₪59 ₪99
מציג 1 עד 10 מתוך 10 (1 עמודים)